Sportvereniging DIO Etten-Leur
TurnenKinderYogaTurnen - springgroep

Turnen
Zumbakidz®&Games
ZumbaGold
KinderYoga
Gym
  meer groepen ...

Nieuws en Agenda Foto"s Groepen Lesrooster Contributie Over Sportvereniging DIO Contact
Grafisch Centrum Etten-Leur
Sportvereniging DIO (afgekort als svDIO) is meer dan zestig jaar geleden opgericht als een gymnastiek vereniging. Gym en turnen zijn nog steeds de belangrijkste activiteiten binnen onze vereniging, ...
Meer over SV DIO ...
Sportvereniging DIO
Meesterhof 1
4871 MA Etten-leur
Meer contactgegevens ...

S.V. Dio Etten-Leur » Lesrooster en vakanties » Lesrooster

Lesrooster en vakanties

Zie ook: Lesrooster | Vakanties

Lesrooster

Hieronder ziet u het volledige lesrooster van svDIO. Klik op de kolomkoppen (tijd, locatie, etc.) om het lesrooster anders te sorteren.

De adressen van de gymzalen kun je vinden via de website van de gemeente Etten-Leur, in het overzicht van Sportaccomodaties in Etten-Leur.

 dag en tijdlocatiesoort lesleeft.groepdoor
ma11:30-12:30LambertusstraatBody Fit65+68Agata
ma10:30-11:30LambertusstraatBody Fit75+69Debby
wo12:30-13:30BeukenlaanBody Fit55+72Debby
wo15:00-16:00LambertusstraatDans/turn combinatie6+47Ursula
do10:30-11:30KloosterhofGym80+60Monique R
do09:30-10:30KloosterhofGym80+61Monique R
vr15:45-16:45LambertusstraatGym+6-917Agata
vr16:45-17:45LambertusstraatGym+10-1218Agata
wo19:30-20:30LambertusstraatGymfit dames45+49Agata
do19:15-20:154 HeemskinderenGymfit dames55+55Ursula
wo14:30-15:30BeukenlaanGymfit gemengd (naGALM)55+70Agata
ma09:30-10:30LambertusstraatGymfit gemengd (naGALM)55+71Agata
di20:00-21:00LambertusstraatGymfit gemengd (naGALM)55+73Agata
za11:00-12:00SpoorzoneKaboutergym2,5-414Anke
wo17:00-17:45SpoorzoneKinderYoga3+89Anke
za10:00-11:00LambertusstraatKlassiek Ballet6-910Terra
za10:30-11:30VoortouwKleutergym3-512Lisa B
za09:30-10:30VoortouwKleutergym3-516Lisa B
za09:00-10:00SpoorzoneKleutergym3-593Anke
za10:00-11:00SpoorzoneKleutergym3-495Anke
di10:15-11:15De LindeMBVO75+58Debby
wo13:45-14:30BeukenlaanMBVO65+59Debby
wo10:00-10:45LambertusstraatOuder- en kindgym1-487Ursula
wo10:45-11:30LambertusstraatOuder- en kindgym1-488Ursula
wo09:15-10:00LambertusstraatOuder- en kindgym1-494Ursula
wo16:00-17:00LambertusstraatTurnen6-919Ursula
za09:00-10:004 HeemskinderenTurnen6-920Monique M
za10:00-11:004 HeemskinderenTurnen6-821Monique M
di18:00-19:00BeukenlaanTurnen6-923Monique M
vr19:00-20:004 HeemskinderenTurnen9-1225Monique M
di19:00-20:00BeukenlaanTurnen9-1226Monique M
ma16:00-17:00Parrestee (Hoeven)Turnen6-830Lisa N
ma17:00-18:00Parrestee (Hoeven)Turnen9-1231Lisa N
vr20:00-21:00LambertusstraatTurnen13+32Resi
di16:30-17:30Kraanvogel (Vleer)Turnen6-839Ursula
vr18:00-19:004 HeemskinderenTurnen6-840Monique M
wo17:00-18:00LambertusstraatTurnen9-1243Resi
wo18:00-19:00LambertusstraatTurnen13+44Resi
di17:30-18:30Kraanvogel (Vleer)Turnen9-1245Ursula
do17:15-18:154 HeemskinderenTurnen6-850Ursula
do18:15-19:154 HeemskinderenTurnen9-1251Ursula
za11:00-12:004 HeemskinderenTurnen9-1252Monique M
za10:00-11:00BeukenlaanTurnen9-1291Resi
za09:00-10:00BeukenlaanTurnen6-992Resi
do19:15-20:15LambertusstraatTurnen - demonstratieteam6-1237Resi
vr18:00-19:00LambertusstraatTurnen - jongens6-922Resi
vr19:00-20:00LambertusstraatTurnen - jongens9+24Resi
do20:15-21:15LambertusstraatTurnen - springgroep10+38Resi
do20:30-21:304 HeemskinderenZumba®/Bootcamp18+8Ursula
ma19:30-20:30LambertusstraatZumba®/Bootcamp18+9Ursula
di15:45-16:30Kraanvogel (Vleer)Zumbakidz®&Games5-87Ursula
do15:45-16:45LambertusstraatZumbakidz®&Games9-1267Ursula
Sportief Etten-Leur

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!