Sportvereniging DIO Etten-Leur
Dans/turn combinatieTurnenTurnen - demonstratieteam

Zumbakidz®&Games
Gym
Ouder- en kindgym
ZumbaGold
Turnen
  meer groepen ...

Nieuws en Agenda Foto"s Groepen Lesrooster Contributie Over Sportvereniging DIO Contact
Grafisch Centrum Etten-Leur
Sportvereniging DIO (afgekort als svDIO) is zestig jaar geleden opgericht als een gymnastiek vereniging. Gym en turnen zijn nog steeds de belangrijkste activiteiten binnen onze vereniging, maar in de ...
Meer over SV DIO ...
Sportvereniging DIO
Meesterhof 1
4871 MA Etten-leur
Meer contactgegevens ...

S.V. Dio Etten-Leur » Lesrooster en vakanties » Lesrooster

Lesrooster en vakanties

Zie ook: Lesrooster | Vakanties

Lesrooster

Hieronder ziet u het volledige lesrooster van svDIO. Klik op de kolomkoppen (tijd, locatie, etc.) om het lesrooster anders te sorteren.

 dag en tijdlocatiesoort lesleeft.groepdoor
wo19:30-20:30LambertusstraatGymfit dames45+49Agata
ma11:30-12:30LambertusstraatBody Fit55+68Agata
wo14:30-15:30BeukenlaanGymfit gemengd (naGALM)55+70Agata
ma09:30-10:30LambertusstraatGymfit gemengd (naGALM)55+71Agata
wo12:30-13:30BeukenlaanBody Fit55+72Agata
di20:00-21:004 HeemskinderenGymfit gemengd (naGALM)55+73Agata
za11:00-12:00SpoorzoneKaboutergym2,5-414Anke
wo17:00-17:45SpoorzoneKinderYoga3+89Anke
za09:00-10:00SpoorzoneKleutergym3-593Anke
za10:00-11:00SpoorzoneKleutergym3-495Anke
di10:15-11:15Kapel OderkerkparkMBVO60+58Debby
wo13:45-14:30BeukenlaanMBVO70+59Debby
ma10:30-11:30LambertusstraatBody Fit55+69Debby
za11:00-11:45VoortouwKaboutergym2,5-412Lisa
za10:00-11:00VoortouwKleutergym3-516Lisa
ma16:00-17:00Parrestee (Hoeven)Turnen6-830Liza
ma17:00-18:00Parrestee (Hoeven)Turnen9-1231Liza
do10:30-11:30KloosterhofGym80+60Monique R
do09:30-10:30KloosterhofGym80+61Monique R
za09:00-10:004 HeemskinderenTurnen6-920Monique M
za10:00-11:004 HeemskinderenTurnen6-821Monique M
di18:00-19:00Van GenkstraatTurnen6-923Monique M
vr19:00-20:004 HeemskinderenTurnen9-1225Monique M
di19:00-20:00Van GenkstraatTurnen9-1226Monique M
vr18:00-19:004 HeemskinderenTurnen6-840Monique M
za11:00-12:004 HeemskinderenTurnen9-1252Monique M
vr18:00-19:00LambertusstraatTurnen - jongens6-922Resi
vr19:00-20:00LambertusstraatTurnen - jongens9+24Resi
vr20:00-21:00LambertusstraatTurnen13+32Resi
do19:15-20:15LambertusstraatTurnen - demonstratieteam6-1237Resi
do20:15-21:15LambertusstraatTurnen - springgroep10+38Resi
wo17:00-18:00LambertusstraatTurnen9-1243Resi
wo18:00-19:00LambertusstraatTurnen13+44Resi
za10:00-11:00BeukenlaanTurnen9-1291Resi
za09:00-10:00BeukenlaanTurnen6-992Resi
di15:45-16:30Kraanvogel (Vleer)Zumbakidz®&Games5-87Ursula
do20:30-21:304 HeemskinderenZumba®/Bootcamp18+8Ursula
ma19:30-20:30LambertusstraatZumba®/Bootcamp18+9Ursula
wo16:00-17:00LambertusstraatTurnen6-919Ursula
di16:30-17:30Kraanvogel (Vleer)Turnen6-839Ursula
di17:30-18:30Kraanvogel (Vleer)Turnen9-1245Ursula
wo15:00-16:00LambertusstraatDans/turn combinatie6+47Ursula
do17:15-18:154 HeemskinderenTurnen6-850Ursula
do18:15-19:154 HeemskinderenTurnen9-1251Ursula
do19:15-20:154 HeemskinderenGymfit dames55+55Ursula
do15:45-16:45LambertusstraatZumbakidz®&Games9-1267Ursula
wo10:00-10:45LambertusstraatOuder- en kindgym1-487Ursula
wo10:45-11:30LambertusstraatOuder- en kindgym1-488Ursula
wo09:15-10:00LambertusstraatOuder- en kindgym1-494Ursula
Sportief Etten-Leur

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!